Pomiar siły nacisku, rozciągania, rozrywania

Firma ITA Polska udostępnia w ramach swojej oferty wiele specjalistycznych produktów i wysoce zaawansowanych technologicznie urządzeń, spośród których możemy wskazać między innymi innowacyjny sprzęt przeznaczony do wykonywania pomiarów siły nacisku, pomiarów rozciągania i pomiarów siły rozrywania. ITA zajmuje się zarówno sprzedażą konkretnych urządzeń dostępnych w szerokim asortymencie, jak i świadczeniem kompleksowych usług pomiarowych, takich jak mierzenie siły nacisku czy rozrywania. Które urządzenia do pomiaru siły są dostępne w ofercie firmy oraz jakie usługi są przez nią świadczone? O tym poniżej.
Pomiar siły ITA Poznań

Pomiary siły - ITA Polska - produkty

W swojej ofercie ITA prezentuje specjalistyczny sprzęt brytyjskiego producenta Mecmesin Ltd., który od ponad 40 lat zajmuje się projektowaniem i konstruowaniem urządzeń do pomiaru siły charakteryzujących się dużymi możliwościami i atrakcyjnymi cenami. Wśród produktów w ofercie znaleźć można zarówno proste urządzenia sterowane ręcznie, jak i całkiem zautomatyzowane maszyny - możemy zatem wyróżnić proste i wytrzymałe dynamometry do ręcznej aplikacji siły, kompatybilne ze zmotoryzowanymi statywami oraz automatyczne, skomputeryzowane urządzenia do bardziej wymagających aplikacji. Spośród urządzeń ręcznych, warto wymienić ręczne czujniki do pomiaru siły, między innymi modele takie jak CFG+, BFG, AFG czy AFTI. CFG+ to lekki i poręczny czujnik przeznaczony głównie do prostych zadań, w których wystarczy wykazać największą wartość z wykonanego pomiaru. Z kolei model BFG został skonstruowany z myślą o niezawodności pomiarów rozciągania oraz siły ściskającej, dodatkowo charakteryzuje się bardzo prostą obsługą. Ręczny czujnik AFG to najpopularniejsze urządzenie do pomiaru siły ściskającej i rozciągającej, które umożliwia wykonywanie bardzo dokładnych analiz. Dodatkowo model AFG ma bardzo solidną konstrukcję. Spośród skomputeryzowanych urządzeń do mierzenia siły nacisku w ofercie ITA, możemy wyróżnić modele Multitest-i, Multitest-xt, OmniTest i FPT-H1 - są to bardzo zaawansowane komputerowo urządzenia do badania siły z oprogramowaniem sterującym do swobodnego tworzenia własnych metod pomiarowych niezależnych od operatora. Po odpowiednim zaprogramowaniu następuje automatyczne wykonanie testu oraz obliczenie wszystkich potrzebnych parametrów.

Pomiary siły - ITA Polska - usługi

Wśród proponowanych przez firmę usług można wskazać pomiar siły nacisku w testach ściskania, rozciągania, odrywania pod kątem 900/1800, a także mierzenie rozrywania, tarcia (współczynnik tarcia), wyrywania itp. Zachęcamy do zapoznania się z kompleksową ofertą usług i produktów ITA Polska.
Dane kontaktowe
Adres
ul. Poznańska 104, Skórzewo, 60-185 Poznań
Napisz do nas!